Koszulki z własnym nadrukiem – jaki wzór wybrać?

koszulka-z-nadrukiem

Jednym z najprostszych sposobów na wyrażenie swojej indywidualności jest ubiór. Przykładowo samodzielnie zaprojektowana bluza albo koszulka z własnym nadrukiem pozwala wyrazić siebie, zasygnalizować coś otoczeniu lub po prostu utrwalić jakieś hasło, powiedzenie lub cytat, który jest dla nas ważny. Jednocześnie staje się też ciekawym pomysłem na prezent i urozmaicenie swojej garderoby. Zwłaszcza że zakup takiej koszulki nie jest już niczym trudnym, a na wykonanie projektu nie trzeba czekać tygodniami.

Co napisać na koszulce?

Indywidualny charakter oraz unikatowość koszulek z nadrukiem wynika z faktu, że można na nich napisać cokolwiek się chce lub wybrać dowolny wzór. Może być to projekt w pełni autorski, wymyślony i rozrysowany przez kupującego, ale również jakiś cytat, zdjęcie czy grafika. Pole do popisu jest ogromne, a jedynym ogranicznikiem pozostaje wyłącznie wyobraźnia zamawiającego. Na koszulkach z nadrukami najczęściej pojawiają się napisy mające bezpośredni związek z ich autorem: ulubione powiedzonko, śmieszna sentencja, przezwisko (pseudonim), humorystyczny tekst. Popularne jest zamawianie koszulek dla par, które charakteryzują się podobnym stylem i wzorem jednoznacznie wskazującym na swoje podobieństwo. Wtedy wybór odpowiedniego wzoru na takiej spersonalizowanej koszulce warto skonsultować ze swoją drugą połówką.

Zalety koszulek z własnym nadrukiem

Popularność związana z indywidualnymi nadrukami na ubraniach nie wzięła się oczywiście znikąd. Oprócz całkowicie naturalnych zalet takich projektów (personalizacja wzorów, wyróżnienie się z tłumu), mają one też inne plusy, które sprawiają, że po koszulki z własnym nadrukiem sięga tak wiele osób. Należą do nich między innymi:

– możliwość podążania za modą i nowoczesnością

– zasygnalizowanie własnego indywidualizmu i osobowości

– wysoka jakość materiałów pozwalająca na długie użytkowania koszulek

– pełna swoboda i dowolność w wyborze wzorów

– odświeżenie codziennej garderoby w niebanalnym stylu

– szansa na zapoczątkowanie zupełnie nowej kolekcji ubraniowej i odkrycie nowego ulubionego trendu odzieżowego

Na co zwrócić uwagę?

Aby jednak koszulka posłużyła przez lata i zachowała swoją wysoką jakość, powinna być wykonana z odpowiedniego materiału, a sam nadruk musi zachowywać trwałość i odporność na ścieranie. Dotyczy to zwłaszcza prania takich ubrań, ale i ich codziennego użytkowania. Wybierając koszulkę warto patrzeć nie tylko na jej wygląd, dostępne wzory czy możliwość ich samodzielnego opracowania. Trzeba dopytać też o rodzaj materiału czy technikę wykonania nadruku.

Related posts

Leave a Comment