Gumki do włosów, które zachwycają swoim wyglądem

gumki do włosów

W prostocie tkwi piękno i z pewnością właśnie z tej sentencji głęboko czerpią producenci ręcznie robionych gumek do włosów. Dodatków zachwycających swoją niesamowitą estetyką, niebanalnym pomysłem na projekt oraz przede wszystkim wykonaniem cechującym się dbałością o najmniejsze szczegóły. Współczesne scrunchie to już nie tylko zwykłe gumki, które mają utrzymać włosy na swoim miejscu. To sztuka sama w sobie, która budzi zachwyt i potrafi zupełnie odmienić kobiece oblicze.

I nie ma w tym ani grama przesady, ponieważ ręcznie robione i szyte gumki do wiązania włosów od razu rzucają się w oczy

Gumki do włosów ze sklepu stylowapolka.pl przyciągają uwagę fantastyczną kolorystyką oraz wzornictwem, o które trudno przy schematycznych i mało unikalnych projektach wypuszczanych w masowej produkcji. Dzięki temu, że gumki do włosów robione są i wytwarzane przez żywego człowieka a nie maszynę, każda z nich jest na swój sposób wyjątkowa i niepowtarzalna. Zyskuje też swój indywidualny charakter, ponieważ twórca często dodaje coś od siebie – nieprzewidziany w projekcie detal – który sprawia, że gumka staje się dosłownie jedyna w swoim rodzaju. Popularne scrunchies od tradycyjnych gumek dzieli przede wszystkim bardziej rozbudowany wygląd. Są to modele o wiele większe, szersze i dłuższe, które pozwalają na zawiązanie kokardy. Można je nosić zgodnie z tradycyjnymi założeniami, czyli robiąc kok albo koński ogon, ale można też dowolnie eksperymentować, tworząc własne wiązania podtrzymujące włosy. Takie gumki do włosów ręcznie robione z pewnością zwrócą uwagę obserwatorów i zadbają o to, aby nikt nie przeszedł obok bez choćby jednego zerknięcia w ich kierunku.

Ponadto ich ważną cechą jest uniwersalność

Pod względem kolorystycznym łatwo je dopasować do każdej barwy włosów od jasnego blondu po kruczą czerń, świetnie sprawdzą się przy włosach rudych oraz farbowanych na dowolny odcień. Nie powinny mieć też z nimi najmniejszych problemów panie z nieco krótszymi włosami, które zwykłą gumką ciężko związać, ani tym bardziej kobiety z włosami cienkimi i łatwo wyślizgującymi się z tradycyjnej gumki.

Related posts

Leave a Comment