Body damskie – co proponują producenci bielizny?

body damskie

Jeszcze nie tak dawno wydawało się, że body damskie to nic innego, jak prosta, podstawowa bielizna, która dodatkowo nie cieszy się zbytnią popularnością wśród kobiet. Dzisiaj wiemy już, że projektanci mają naprawdę wiele do zaoferowania, a szeroki wybór body sprawia, że każda kobieta znajdzie dla siebie odpowiedni model.

Krótka historia body

Body damskie kobiety zawdzięczają Joules’owi Leotardowi. To właśnie on jako pierwszy zaczął zakładać body. Wykorzystywał je jako niezwykle wygodny strój sceniczny, który w ogóle nie krępował jego ruchów. Wiek IX to czas, kiedy francuskie kobiety zachowały się w body i chętnie włączały je do swoich stylizacji. Z czasem body nabrało charakteru estradowego. Zaczęły nosić je aktorki występujące na Broadwayu. Wykorzystywano je również jako bazę do stylizacji sportowych. Prym wiodła tu Jane Fonda, która jako pierwsza zaczęła zakładać body do aerobiku, kształtując tym samym nową modę. Tradycyjne body o sportowym charakterze mocno się zmieniało. Dzisiaj stanowi doskonałą alternatywę dla koszulek i halek. Nierzadko gości również w naszych sypialniach, rozpalając męską wyobraźnię do czerwoności.

Kiedy warto postawić na basic body?

Basic body damskie to najbardziej klasyczne proste body, które polecić można wszystkich kobietom noszącym bluzki wpuszczone w spodnie bądź spódnicę. Stawiając na body, można być wówczas pewnym, że plecy będą dokładnie zakryte w każdej sytuacji. Body zapewni więc ciepło i szczególnie cenne jest w okresie jesienno – zimowym.

Siateczkowe body dla odważnych kobiet

Ciekawą propozycją dla kobiet odważnych, które lubią modne, nowatorskie rozwiązania jest siateczkowe body damskie. Prześwitująca siateczka uważana jest obecnie za jeden z najbardziej gorących trendów. Body wykonane z tiulowego, siateczkowego materiału to propozycja niezwykle zmysłowa, kobieta, a przy tym elegancka. Co ważne, takiego body nie trzeba zakrywać, jeśli chodzi o jego górną część. Można je potraktować jako seksowną bluzkę na wieczór.

Seksowne body koronkowe

Jeśli chodzi o body damskie, to z koronki uważane jest za najbardziej seksowne. To właśnie po takie body damskie sięgają kobiety poszukujące odpowiedniego stroju do sypialni. Body wykonane z koronki rozgrzeje wyobraźnię nawet najbardziej opornego mężczyzny. Aby w body koronkowym wyglądać jeszcze bardziej atrakcyjnie, warto postawić na model z fiszbinami.

Body damskie to dzisiaj nie tylko bielizna. Szeroki wybór modeli różniących się między sobą sprawia, że każda kobieta znajdzie to odpowiednie dla siebie i pasujące do okazji.

Related posts

Leave a Comment