Bokserki, szorty czy slipy – co wybrać?

męskie bokserki

Każdy z tych rodzajów męskiej bielizny ma swoich zwolenników jak i przeciwników. W dzisiejszym artykule omówimy wady i zalety trzech najpopularniejszych typów bielizny dla mężczyzn. Koniecznie przeczytaj do końca.

Slipy – wygodne i komfortowe zwłaszcza dla aktywnych osób

Slipy uchodzą za bieliznę bardzo komfortową i dopasowaną. Noszą ją przede wszystkim mężczyźni lubiący aktywny tryb życia. Niestety slipy nie są już tak popularne jak kiedyś. Są nawet bardzo często uważane przez kobiety za nieatrakcyjne.

Szorty – najluźniejszy rodzaj bielizny

Szorty przypominają tradycyjne bokserki aczkolwiek mają dłuższe nogawki i są luźniejsze. Z tego względu uchodzą za idealną bieliznę do spania. Szorty niestety nie nadają się podczas uprawiania sportu.

Bokserki – świetnie dopasowane do sylwetki

Bez wątpienia bokserki można uznać za najbardziej optymalną formę bielizny. Nadają się w każdej sytuacji, bez względu na to, czy prowadzimy aktywny czy siedzący tryb życia. Bokserki również bardzo dobrze prezentują się na męskim ciele, idealnie podkreślając męskie atrybuty.

Kwestie zdrowotne

Zbyt obcisłe majtki nie są dobrym wyborem do codziennego noszenia. Bielizna Atlantic powinna zapewniać wysoki komfort noszącemu. Majtki nie mogą być również zbyt luźne ponieważ nie przytrzymują genitaliów zbyt dobrze. Najlepszym rozwiązaniem wydają się być bokserki, ponieważ nie są ani zbyt ciasne ani zbyt luźne. – Stawiamy na bokserki

Kwestie wizualne

Slipy kojarzą się wielu osobom z powrotem do XX wieku. Wtedy to był zdecydowanie najmodniejszy i najbardziej popularny rodzaj męskiej bielizny. Obecnie uchodzą one jednak za mało interesujące pod względem wizualnym. Szorty z kolei pełnią inne funkcje, niestety kosztem wyglądu. Dla wielu posiadaczy są zdecydowanie najwygodniejsze ale nie wyglądają zbyt dobrze. Zdecydowanie najlepiej prezentują się bokserki. To właśnie bokserki męskie i bielizna Atlantic, otrzymują najwyższe noty głównie wśród pań. – Stawiamy na bokserki

Podsumowanie

Dobór bielizny to kwestia indywidualna każdej osoby. Ostateczny wybór powinien być zgodny z Twoimi potrzebami. W naszym dzisiejszym zestawieniu zdecydowanie wygrywają bokserki. Są najbardziej uniwersalne i sprawdzają się w każdej sytuacji.

Related posts

Leave a Comment