Jak wygląda kupowanie ulubionych zapachów ze źródeł innych niż markowe perfumerie?

Ostatnio część znanych firm, które do tej pory zajmowały się sprzedażą głównie książek i płyt, wrzuciła do swej oferty także markowe kosmetyki w tym perfumy.

Czy warto korzystać z takiej opcji?

W zasadzie co do źródeł pochodzenia perfum nie powinniśmy mieć wątpliwości. Mało tego, oferty w tym przypadku bywają bardzo korzystne- często ze względu na to, że konkretna firma chce zaistnieć na nowym rynku i pozyskać nowych klientów.

Pamiętajmy, że jeśli perfumy sprzedaje je marka kojarzona w całym kraju, to raczej nie pozwoliłaby sobie na to, by handlować podróbkami. Nieco inaczej rzecz ma się przypadku mało znanych sklepów internetowych, specjalizujących się właśnie w perfumach. Tutaj sprawa może wyglądać różnie.

Możemy trafić zarówno na prawdziwe okazje dotyczące oryginalnych perfum, a możemy trafić na tanie podróbki, które niekoniecznie będą nam wybitnie tanio sprzedane.

Ryzyko w tym przypadku istnieje. Podobnie rzecz ma się z kupowaniem perfum u indywidualnych sprzedawców za pomocą popularnych serwisów aukcyjnych. Co prawda tutaj ceny kuszą nas bardzo, ale nie zawsze idą one w parze z jakością. Bardzo często mamy do czynienia z podróbkami znanych zapachów, które już po kilku minutach się ulatniają.

Jeśli naprawdę chcemy zaryzykować, to sprawdźmy najpierw opinie o danych sprzedawcy czy sklepie, a dopiero później dokonajmy zakupów. Pamiętajmy, że rynek kosmetyczny jest dzisiaj zasypywany wręcz masą podrobionych i zarazem kiepskiej jakości, towarów.

Related posts

Leave a Comment